Основна информация
98% диетил фталат (DEP) за пластификатор CAS 84-66-2
| Молекулна формула | C12H14O4 |
| Моларна маса | 222.24 |
| Плътност | 1 . 12 g/ml при 25 градуса (осветена) |
| Точка на топене | -3 степен (запалена .) |
| Точка на болинг | 298-299 степен (запалена .) |
| Точка на светкавицата | >230 градуса f |
| Разтворимост в водата | 1 g/L (20 ºC) |
| Разтворимост | Той е смесен с етанол и етер, разтворим в органични разтворители като ацетон и бензен и неразтворим във вода . |
| Напрежение на пара | 1 mm Hg (100 градуса) |
| Плътност на парата | 7.66 (срещу въздух) |
| Специфична гравитация | 1.118 |
| Състояние на съхранение | 2-8 степен |
Описание на продуктите
Какво е диетил фталат (DEP)?
Име на продукта: Диетил фталат (DEP) 99%
CAS: 84-66-2
MF: C12H14O4
MW: 222.24
Точка за топене: -3 степен
Плътност: 1,12 g/ml при 25 градуса
Диетил фталат е органично съединение с химическата формула C12H14O 4. диетил фталат е безцветна до светло жълта течност с ароматен аромат .
Използване на DEP:
DEP е общо използван пластификатор, който може да се използва в обработката на пластмаси, като поливинилхлорид (PVC), целулозен ацетат, целулозен нитрат и т.н. Той може да увеличи гъвкавостта, пластичността и производителността на обработка на пластмаси, широко използвани в производството на пластмасово фолио, изкуствена кожа, пластмасови тръби и други продукти.
2. диетил фталат може да се използва като агент за фиксиране на разтворител и аромат на подправки, използван в парфюм, аромат и други продукти за подправки .
3. В състава на пестициди може да се използва като разтворител и синергист, което спомага за подобряване на дисперсията и стабилността на пестицидите и подобряване на ефикасността на пестицидите .
4. DEP се използва широко като разтворител, пластификатор и стабилизатор .


Опаковка и доставка
Опаковка: 25 -килограмов барабан с вътрешна обшивка или персонализирана опаковка .
Време за доставка: 7–10 дни след потвърждение на плащането .
Методи за доставка: по море, въздух или куриер (FedEx, DHL, UPS, TNT) .
Защо да изберете Gneebio?
1. бързо и навременен отговор
2. Бърза и професионална доставка на химикали
3. Професионална техническа поддръжка и услуга след продажбата
4. Пълен набор от лицензи за износ на химикали за опасност
5. Непрекъснати и стабилни химикали за снабдяване с професионално справяне с насипни кораби, ISO резервоар и контейнери транспорт
6. Висококачествени химикали с най -добра конкурентна цена
Искаме бизнес печеливш бизнес . Изпратете вашето запитване и ще го получите!
Профил на компанията
Гнибиосе намира в град Анян, провинция Хенан, Китай . Това е добре познат доставчик и производител на химически суровини в Китай . Ние предоставяме основни химически суровини, органични разтворители, фармацевтични междинни продукти и други разходни химически продукти за вътрешни и международни химически производители и фини химически продукти на продуктите {{4}



Често задавани въпроси
Q1: За услугата след продажба на продукти
О: След като закупим продуктите от нашата фабрика, имаме професионален технически екип и екип след продажбата, който да ви обслужва и да разреши всичките си проблеми в бъдеще .
Q2: Мога ли да получа някои проби?
О: Да, можем да предоставим проби, но клиентът ще плати товар .
Q3: Как да потвърдите качеството на продукта, преди да направите поръчка?
О: Можете да получите безплатни проби от някои продукти . Просто трябва да платите таксата за доставка или да организирате пробата, която да ни бъде изпратена чрез Express .
Можете да ни изпратите спецификациите и изискванията на вашия продукт и ние ще произвеждаме продукти според вашите изисквания .
Популярни тагове: 98% диетил фталат (DEP) за пластификатор CAS 84-66-2, Китай 98% диетил фталат (DEP) за пластификатор CAS 84-66-2 Производители, доставчици, фабрика, Органични химикали от козметична степен, Висококачествени органични химикали, Междинни органични химикали, органични химически дезинфектанти, органична химическа млечна киселина, органична химическа урея


