Основна информация
CAS 15214-89-8 2- Acrylamido -2- метилпропан сулфонова киселина (AMP)
| Основна информация | |
| Име на продукта: | 2- акриламид -2- метилпропанесулфонова киселина |
| CAS: | 15214-89-8 |
| MF: | C7H13NO4S |
| MW: | 207.25 |
| Einecs: | 239-268-0 |
| Mol файл: | 15214-89-8. mol |
| Химични свойства | |
| Точка на топене | 195 градуса (декември .) (запален .) |
| плътност | 1.45 |
| налягане на парата | <0.0000004 hPa (25 °C) |
| Индекс на пречупване | 1.6370 (Оценка) |
| Фп | 160 градуса |
| Температура за съхранение . | Съхранявайте отдолу +30 степен . |
| разтворимост | >500g/L разтворими |
| пка | 1,67 ± 0,50 (прогнозирано) |
| форма | Решение |
| цвят | Бял |
| Разтворимост в водата | 1500 g/L (20 ºC) |
| Чувствителен | Хигроскопски |
Описание на продуктите
Акриламидамид-метилпропансулфонова киселина (AMPS) е много универсална сулфонова киселина мономер. Нейната сулфонова киселина група предоставя изключителна хидрофилност, термична стабилност и химическа устойчивост, което я прави незаменим компонент в различни високопроизводителни полимерни системи.
2- Acrylamido -2- метилпропан сулфонова киселина (AMP) използва
Хомополимер и кополимер мономер, широко използван в маслено поле, текстил, изработка на хартия, обработка на вода, синтетични влакна, печат и боядисване, пластмаси, абсорбиращо покритие, биомедицина и други полета .
Съхранение на усилватели
Избягвайте слънчевата светлина;
Избягвайте огъня; Избягвайте влага .


Насоки за безопасност:
Избягвайте вдишването на прах и контакт с очи или кожа .
Използвайте лично защитно оборудване (PPE) като ръкавици и очила .
Изхвърлете отпадъците в съответствие с местните разпоредби .
Профил на компанията
Гнибиосе намира в град Анян, провинция Хенан, Китай . Това е добре познат доставчик и производител на химически суровини в Китай . Ние предоставяме основни химически суровини, органични разтворители, фармацевтични междинни продукти и други разходни химически продукти за вътрешни и международни химически производители и фини химически продукти на продуктите {{4}



Често задавани въпроси
1. Приемате ли примерни поръчки?
Приемаме примерни поръчки . ще правим проби преди масово производство и след като пробите са одобрени, ще започнем масово производство ., ще направим 100% проверка по време на производствения процес и след това ще направим вземане на проби преди опаковане .
2. Как мога да потвърдя качеството на продуктите, преди да направя поръчка?
Можете да получите безплатни проби от някои продукти, просто трябва да платите разходите за доставка или да организирате куриер, за да вземете пробите от нас . Можете да ни изпратите спецификациите и изискванията на продукта и ние ще произвеждаме продуктите според вашите изисквания .
3. Какъв е вашият moq?
Нашият MOQ е 1 kg . Обикновено приемаме по -малки количества, като 100 грама, при условие, че таксата за извадката е 100%.
4. Предоставяте ли отчети за продукти?
Да, ние правим . Ще ви предоставим доклад за анализ на продукти преди изпращане .
5. Има ли някаква отстъпка?
Има различни отстъпки за различни количества .
Популярни тагове: CAS 15214-89-8 2- Acrylamido -2- метилпропан сулфонова киселина (AMP), China CAS 15214-89-8 2- Acrylamido -2- метилпропан сулфонова киселина (AMP) Производители, доставчици, фабрични, Органичен химичен амоняк, Органичен химичен бензен, Органични химически картонени опаковки, Органичен химичен глицерол, Органичен химичен хептадекан, органичен химичен метакрилонитрил


