Основна информация
Cas 499-83-2 пиридин -2, 6- дикарбоксилна киселина прах
| Химични свойства | |
| Точка на топене | 248-250 степен (dec .) (lit .) |
| Точка на кипене | 295.67 градуса (груба оценка) |
| плътност | 1.5216 (груба оценка) |
| налягане на парата | <0.01 hPa (20 °C) |
| Индекс на пречупване | 1.6280 (Оценка) |
| Fp | 188 градуса |
| Температура за съхранение . | Съхранявайте отдолу +30 степен . |
| разтворимост | H2O: 1%, ясно |
| pka | 2.16 (при 25 ° C) |
| форма | Кристален прах |
| цвят | Бял |
| PH | 2.0 (5g/l, H2O, 20ºC) |
| Разтворимост в водата | 5 g/L (20 ºC) |
Описание на продуктите
Пиридин -2, 6- Дикарбоксилната киселина е органично съединение ., това е безцветно твърдо вещество, което е разтворимо във вода и органични разтворители .
Пиридин -2, 6- Дикарбоксилната киселина има много употреби ., може да се използва като важна суровина в органичния синтез за приготвяне на различни пиридинови съединения и комплекси .
Употреби
99% Purity Pyridine-2,6-Dicarboxylic Acid is an important intermediate in pharmaceutical synthesis and has a wide range of applications. Pyridine-2, 6-dicarboxylic acid occurs naturally in bacterial spores, but the amount is small, cannot meet the търсене и не е лесно да се извлече ., обикновено се приготвя чрез окисляване на 2, 6- пиридинедикарбоксилна киселина в индустрията .
Той беше освободен от автоклавираното убийство на термобактерия Stearophilus спори . Той индуцира натрупването на стабилизирани от хитозан златни наночастици, причинявайки цвета на разтвора да се променя от червено в синьо .


Профил на компанията
Gneebioсе намира в град Анян, провинция Хенан, Китай . Това е добре познат доставчик и производител на химически суровини в Китай . Ние предоставяме основни химически суровини, органични разтворители, фармацевтични междинни продукти и други разходни химически продукти за вътрешни и международни химически производители и фини химически продукти на продуктите {{4}



Често задавани въпроси
1. Приемате ли примерни поръчки?
Приемаме примерни поръчки . ще правим проби преди масово производство и след като пробите са одобрени, ще започнем масово производство ., ще направим 100% проверка по време на производствения процес и след това ще направим вземане на проби преди опаковане .
2. Как мога да потвърдя качеството на продуктите, преди да направя поръчка?
Можете да получите безплатни проби от някои продукти, просто трябва да платите разходите за доставка или да организирате куриер, за да вземете пробите от нас . Можете да ни изпратите спецификациите и изискванията на продукта и ние ще произвеждаме продуктите според вашите изисквания .
3. Какъв е вашият moq?
Нашият MOQ е 1 kg . Обикновено приемаме по -малки количества, като 100 грама, при условие, че таксата за извадката е 100%.
Популярни тагове: CAS 499-83-2 пиридин -2, 6- дикарбоксилна киселина на прах, Китай CAS 499-83-2 пиридин -2, 6- Дикарбоксилна киселина Производители на прах, органични химически пенообразни агенти, Земеделски органични химикали, Органични химически кутии, Органични химикали от фармацевтична степен, Органичен химичен октадекан, Доставчици на органични химикали


