Описание на продуктите
Свойства
Phenol е органично съединение значително разтворим във вода, с около 84 . 2 g, разтварящ се в 1000 ml (0 . 895 m) . Натриевата сол от него, натриев феноксид, е много по-вода-сол=2) . Когато се нагрява, фенолът произвежда запалими пари, които са експлозивни при концентрации от 3 до 10% във въздуха. Въглеродният диоксид или сухите химически пожарогасители трябва да се използват за борба с фенолните пожари.
| Молекулна формула | C6H6O |
| Моларна маса | 94.11 |
| Плътност | 1 . 071g/mlat 25 градуса (осветена) |
| Точка на топене | 40-42 степен (запалена .) |
| Точка на болинг | 182 градуса (запален .) |
| Точка на светкавицата | 175 градуса f |
| JECFA номер | 690 |
| Разтворимост в водата | 8 g/100 ml |
| Разтворимост | H2O: 50 mg/ml at20 градус, ясен, безцветно |
| Напрежение на пара | 0,09 psi (55 градуса) |
| Плътност на парата | 3.24 (срещу въздух) |
Употреба
Фенол се използва в индустрията на нефтените находища и също е важен органичен химически материал, с който капролактам, салицилова киселина, пикринова киселина, N-ацетоксианилин и други химически продукти и междинни продукти, може да се направят и има широк спектър от приложения в индустриите на химическите суровини, синтетичните влакна Бои и петролни рафинерии .


Профил на компанията
Предимство на Gnee Bio:
1. Високо качество, конкурентна цена, добра услуга .
2. Право на клиентите да изберат пакета .
3. Право на клиента е да избере пътя за опаковане на своите продукти от много скорошни ефективни начини за опаковане .
4. са възможни, когато поръчката на клиента е достатъчно голяма, включително политиката за отстъпки .
5. Нашата компания обещава да достави пакета на клиента безопасно на ръцете си, или ще покрием общата загуба и реставрация във времето .




Често задавани въпроси
Q: Дали бихте могли да направите нашата марка на вашите продукти?
A: Да . можем да отпечатаме вашето лого както на продуктите, така и на пакетите, ако можете да срещнете нашия Moq .
В: Как да гарантирате качеството на вашите продукти?
A: 1) Строго откриване по време на производството . 2) строга проверка за вземане на проби върху продуктите преди изпращане и непокътната опаковка на продукта гарантира .
Q: Какви услуги можем да предоставим?
О: Приети условия за доставка: FOB, CFR, CIF, EXW, FCA, DAF;
Приета валута за плащане: USD, CNY;
Приет тип плащане: T/T, L/C, D/PD/A;
Език, който се говори: английски, китайски
Q: Как да стартирате поръчки или да извършите плащания?
A: Proforma Fation ще бъде изпратена първо след потвърждаване на поръчката, приложена нашата банкова информация . плащане с t/t, Western Union или PayPal или Escrow .
В: Предоставяте ли услуги за дизайн на опаковки на продукти?
О: Да, ние предоставяме професионални дизайнерски услуги за опаковки на продукти, включително петна, чанти, кутии, ленти, капчици и буркани и други форми за опаковане .
В: Колко време ще получа отговори?
О: Поради разликата във времето и празниците, ние ще се опитаме да ви отговорим в 24 работни часа . Ако има нещо, което можем да направим, моля, не се колебайте да се свържете с нас по всяко време .
Популярни тагове: Доброкачествено фенол CAS 108-95-2, Китай с добро качество фенол CAS 108-95-2 Производители, доставчици, фабрика, Висококачествени органични химикали, Органичен химичен амоняк, Органични химически картонени опаковки, органични химически пенообразни агенти, Органичен химичен хептадекан, органична химическа висирана киселина


