Основна информация
Стирен мономер (стирен) течен CAS 100-42-5
| Точка на топене | -31 степен (запалена .) |
| Точка на кипене | 145-146 степен (запалена .) |
| плътност | 0,906 g/ml при 25 градуса |
| Плътност на парата | 3.6 (срещу въздух) |
| налягане на парата | 12,4 mm Hg (37,7 градуса) |
| Индекс на пречупване | n20/d 1 . 546 (запален.) |
| Fp | 88 градуса f |
| Температура за съхранение . | Съхранявайте в<= 20°C. |
| разтворимост | 0.24g/l |
| форма | Течност |
| pka | >14 (Schwarzenbach et al ., 1993) |
| Специфична гравитация | 0.909 |
| цвят | Безцветни |
| Миризма | при 0 . 10 % в триацетин. сладък балсам флорална пластмаса |
| Тип миризма | балсамов |
| Праг на миризма | 0.035ppm |
| експлозивна граница | 1.1-8.9%(V) |
| Разтворимост в водата | 0.3 g/L (20 ºC) |
| FreezingPoint | -30.6ºC |
| Чувствителен | Чувствителен към въздух |
Описание на продуктите
Какво е стирен мономер (стирен)?
Стерен, известен също като стирен мономер SM, винилбензен, етинилбензен, е органично съединение с химическата формула C8H 8. Това производно е много летлив, е безцветен, мазен течен . е много летлив и има сладък мид ., той е много летлив и няколко течен течно Кополимери .
Използва се главно при производството на смоли от стирен и стирол-бутадиен каучук ., той също е един от суровините за производството на йонни обменни смоли и фармацевтични продукти . В допълнение, в допълнение се използва във фармацевтичните, пастило, пестициди и минерални преработва


Приложения на стирен мономер:
1. за синтез на органичен синтез и смола .
2., използвани главно като суровини на полистирол, синтетичен каучук, инженерна пластмаса, йонна обменна смола и т.н. .
3. стирен се използва за приготвяне на изсветляване за медно покритие, изравняване и озаряване .
4.The most important uses are the synthetic rubber and plastic monomers for the production of styrene butadiene rubber, polystyrene and foam polystyrene. It can also be used to copolymerize with other monomers to produce engineering plastics with various uses.
5. Electron microscope analysis, organic synthesis.Used for ICP-AES, AAS, AFS, ICP-MS, ion chromatography, etc. Standard solution for titration analysis.

Щракнете тук, за да изпратите запитване
Защо да изберете Gneebio?
1: Цена - Конкурентна и разумна цена
2: Услуга след продажбата-Ефективна и надеждна услуга след продажбата
3: Специализирана, безопасна и бърза доставка
4: Персонализиране - персонализирани етикети и опаковки; OEM/ODM услуга
5: Съхранение - Достатъчен запас в Китай склад
Ние предлагаме висококачествен течен стирен CAS 100-42-5, изпращаме запитване на нашия имейл за най -добра цена! sales@gneebio.com
Профил на компанията
Gneebioсе намира в град Анян, провинция Хенан, Китай . Това е добре познат доставчик и производител на химически суровини в Китай . Ние предоставяме основни химически суровини, органични разтворители, фармацевтични междинни продукти и други разходни химически продукти за вътрешни и международни химически производители и фини химически продукти на продуктите {{4}


Опаковка и съхранение
| Тегло | Опаковане |
| <25KG | От торба с фолио-алум/пап/бутилка |
| По -голям или равен на 25 кг | Пакет: 25 кг/барабан/чанта или като ваша заявка |
Съхранение:
Дръжте контейнера плътно затворен на сухо и добре проветриво място .

Често задавани въпроси
В: Как контролирате качеството?
О: Имаме собствена система за контрол на качеството и също така правим всички други тестове на трети страни .
В: Приемате ли малки поръчки?
О: Приет, ако сте малък търговец на дребно или предприемач, ние сме абсолютно готови да растем с вас . Очакваме с нетърпение да изградим дългосрочна връзка с вас .
В: Предлагате ли проби?
О: Разбира се, ние предоставяме 50 грама проби .
В: Какво ще кажете за цената? Може ли да е по -евтино?
О: Ние винаги поставяме интересите на нашите клиенти на първо място . при различни условия, цената е по договаряне и гарантираме, че ще ви предложим най -конкурентната цена .
В: Можете ли да доставите навреме?
О: Разбира се! Много клиенти са сключили споразумения с мен, защото можем да доставим навреме и да гарантираме първокласното качество на стоките!
В: Мога ли да посетя вашата фабрика в Китай?
О: Разбира се, че можете, много сте добре дошли да ни посетите .
В: Как да направя поръчка?
О: Можете да ни изпратите запитване за подробна информация за поръчката и ние ще ви обясним подробния процес .
Популярни тагове: Течен CAS 100-42-5, стирен мономер (стирен) 100-42-5, Китай с висока чистота стирен мономер (стирен) Течен CAS 100-42-5 Производители, доставчици, фабрика, Висококачествени органични химикали, Органичен химичен амоняк, Органичен химичен бутилен, органични химически пенообразни агенти, Органични химически дезинтетализатори, Органичен химически тетрадекан


